Adventinis vakarojimas „Adventą sutiksiu žibinto šviesoje“

Pažvelkime aplinkui

Medžiai taip nurimę

Pamynę puošnų rūbą

Sau po kojom,

Koks įstabus gražumas

Šį vakarą mus gaubia,

Tai juk advento laukimas

Mūsų širdyse užgimsta.

Lapkričio 27 dieną 16. 00 valandą Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ kieme vyko adventinis vakarojimas „Adventą sutiksiu žibinto šviesoje“.  Vakarojimą vedė nykštukai: Inga Grišienė, Aušra Narbutienė, Dalia Dargienė, mergaitė – Evelina Grišiūtė.

Kai už lango gaubia tamsa, kai visiškai mažai  saulės šviesos, darosi liūdna.  Lopšelio-darželio tėveliai, vaikučiai, pedagogai ir svečiai nešini pačių pasidarytais žibintais gausiai rinkosi kieme ir gražia eisena ėjo ieškoti „šviesos“. Eidami sutiko sušalusią mergaitę, kuri niekaip neuždegė savo žibinto.

Visiems sugrįžus į kiemelį dainelėmis ir jonvabalių šokiu šildėsi ir kvietė šviesą. Sušilusi mergaitė nuoširdžiai padėkojo ir išėjo gautą šilumą ir šviesą skleisti kitiems.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA