Priešmokyklinių grupių vaikų išleistuvės

Visada truputį liūdna atsisveikinti su darželiu, draugais, auklėtojomis,  … Tačiau skirtis su priešmokykline vaikyste dera linksmai ir su džiaugsmu. Todėl gegužės 27 d. priešmokyklinės „Riešutukų“ grupės vaikai su auklėtoja Jūrate Bimbiene pakvietė visus dalyvauti atsisveikinimo su darželiu šventėje ,,Lik sveikas, Ąžuoliuk! Aš skubu į mokyklėlę!“, o gegužės 28 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su auklėtoja Snieguole Petrauskiene kvietė į šventę „Sudie žaislai ir lėlės, keliausim mokyklėlėn“. Į išleistuves susirinko priešmokyklinukų tėveliai, sesės, broliai, seneliai. Vaikai parodė savo paruoštas programėles. Ši šventė buvo ypatinga ir džiaugsminga vaikams. Pagaliau jie paaugo ir pradės eiti į mokyklą. Direktorė įteikė kiekvienam išeinančiam iš darželio priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Šiais metais į pirmąją klasę išeina 48 priešmokyklinio amžiaus vaikai.

Linkime būsimiems pirmokams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams – kantrybės!