Rugsėjo 1-osios šventė

1Saulėtas Rugsėjo 1-osios rytas nuteikė gerai ir šventiškai nuotaikai visus – vaikučius, jų tėvelius ir mokytojus. Tačiau šiek tiek neramu: juk šiandien – pirmoji naujų mokslo diena…

Skambant Lietuvos valstybės himnui ant Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ sienos buvo iškilmingai iškelta Lietuvos valstybės vėliava.

Sveikinimo žodžius tarė Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Dalia Gedminienė. Ji palinkėjo kūrybingų, bet kartu ir vaikiškų, o jų tėveliams – daug kantrybės, padedant mokytis naujų dalykų.

Visus pasveikino Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pavaduotoja, Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė Reda Mažonavičienė. Ji pasidžiaugė, kad šiemet, kaip ir pernai, į mūsų priešmokyklinio ugdymo įstaigą susirinko toks didelis vaikučių būrys, kuriuos supa maloni aplinka ir puikios lopšelio-darželio darbuotojos. R. Mažonavičienė palinkėjo visiems sveikatos, kantrybės ir įspūdingų mokslo metų.

Įstaigos tarybos pirmininkė Rūta Juchnevičienė pasveikino su švente ir palinkėjo šiltų, jaukių naujų mokslo metų.

Prie sveikinimų prisidėjo būsimi priešmokyklinukai su mokytoja Jūrate Bimbiene.

Po šventinių sveikinimų, skambant linksmai muzika, vaikai linksmai šoko lopšelio-darželio kieme.