Informaciją tėvams dėl priešmokyklinio ugdymo šeimoje

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu ir atsižvelgiant į Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Kelmės rajono savivaldybės direktoriaus patvirtinta, kad Kelmės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ padės tėvams (globėjams, rūpintojams) organizuoti vaikų ugdymą(-si) šeimoje pagal priešmokyklinio ugdymo programą.

Tėvai (globėjai, rūpintojai) pageidaujantys, kad vaikas nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. pradėtų ugdytis (būtų ugdomas) šeimoje, prašymą ir reikalingus dokumentus teikia Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktoriui nuo 2020 m. birželio 15 d. iki birželio 30 d. Daugiau informacijos galite pamatyti čia. Tvarkos aprašą dėl ugdymo šeimoje galite pamatyti čia.