Rugsėjo 1-oji

3

Rugsėjo 3 d. lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vykusi rugsėjo 1-osios šventė „Sveiki sugrįžę“ sukvietė visus sutikti naujus mokslo metus,  susitikti su naujais bei senais draugais, o kažkam ir palikti darželį, nes jau užaugome didesni ir savarankiškesni, negu atėjom čia pirmąjį kartą…

Kaip ir kasmet, jau tapusi tradicija,  Kelmės J. Graičiūno gimnazistai mūsų priešmokyklinės grupės vaikučius  palydėjo į darželio šventę bei linkėjo jiems sėkmės kitais metais mokykloje. Labai džiaugiamės, kad svečiai mažuosius sveikino nuoširdžiais bei šiltais pasirodymais, dainomis. Renginio metu daug gražių žodžių tarė Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys  K. Bilius. Po oficialios šventės dalies lopšelio-darželio direktorė D. Gedminienė pakvietė tėvelius, vaikus bei svečius kartu pašokti rugsėjo 1-osios diskotekoje, o vėliau visi keliavo į savo grupes susitikti su draugais.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir gerų, turiningų bei pozityvių mokslo metų!

1 4 3 2