Žaidimų diena „Geriausi sveikatos draugai – saulė, oras ir vanduo“

20140611_113524 20140611_112820

Birželio 11 d. į lopšelį – darželį atkeliavo žaidimų diena. Ją vedė nuotaikingai nusiteikusios auklėtojos Elytė Ivoškienė ir Snieguolė Jakštonienė. Auklėtojos renginį pradėjo linksmu pasisveikinimu, mankšta ir įdomiomis mįslėmis. Vaikai sužinojo, kad geriausi sveikatos draugai – saulė, oras ir vanduo. Gryname ore mažieji atliko įvairias užduotis su vandeniu, pūtė muilo burbulus, plukdė vandenyje laivelius ir kitaip pramogavo… Šią dieną vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Continue reading

Vaikų gynimo dienos šventė „Padovanok darželiui gėlę“

Birželio 2 d. lopšelyje-darželyje visi dideli ir maži buvo pakviesti į šventę „Padovanok darželiui gėlę“, skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Vaikus pasitiko ir šventę vedė dvi „gėlės“ (auklėtojos Aušra Narbutienė ir Loreta Lengvensienė). Jos pasveikino mažuosius su vaikų gynimo diena, pasidžiaugė, kad jau atėjo vasara. Kad vaikai augtų gražioje aplinkoje, renginio vedėjos pakvietė vaikus kartu su auklėtojomis pasodinti gėlės į vazonėlius. Kol didesnieji darželio ugdytiniai sodino gėlytes, mažieji vaikučiai linksminosi. O kad pasodintos gėlytės geriau augtų ir žydėtų, nuotaikingai nusiteikę vaikai dainavo joms daineles, šoko šokius ir kaip išmanydami linksminosi….

Sporto šventė „Mama, tėti, aš ir tu – pajudėkime kartu“

20140529_165935

Gegužės 29 d.  lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikučiai,  jų tėveliai, auklėtojos (Jūratė Bimbienė, Reda Jurgėlienė, Aldona Saročkienė) nepabūgę atvėsusio oro dalyvavo Tytuvėnų lopšelio-darželio  organizuotoje sporto šventėje „Mama, tėti, aš ir tu – pajudėkime kartu“, kuri vyko Tytuvėnų miesto Šilo stadione.  Šventė skirta skatinti vaikų, tėvų, pedagogų fizinį aktyvumą. Continue reading

Priešmokyklinių grupių vaikų išleistuvės

Visada truputį liūdna atsisveikinti su darželiu, draugais, auklėtojomis,  … Tačiau skirtis su priešmokykline vaikyste dera linksmai ir su džiaugsmu. Todėl gegužės 27 d. priešmokyklinės „Riešutukų“ grupės vaikai su auklėtoja Jūrate Bimbiene pakvietė visus dalyvauti atsisveikinimo su darželiu šventėje ,,Lik sveikas, Ąžuoliuk! Aš skubu į mokyklėlę!“, o gegužės 28 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su auklėtoja Snieguole Petrauskiene kvietė į šventę „Sudie žaislai ir lėlės, keliausim mokyklėlėn“. Į išleistuves susirinko priešmokyklinukų tėveliai, sesės, broliai, seneliai. Vaikai parodė savo paruoštas programėles. Ši šventė buvo ypatinga ir džiaugsminga vaikams. Pagaliau jie paaugo ir pradės eiti į mokyklą. Direktorė įteikė kiekvienam išeinančiam iš darželio priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Šiais metais į pirmąją klasę išeina 48 priešmokyklinio amžiaus vaikai.

Linkime būsimiems pirmokams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams – kantrybės!

Mieli tėveliai!

Esame dėkingi, kad kasmet paremiate lopšelį – darželį „Ąžuoliukas“ ir skiriate 1–2 procentus gyventojų pajamų mokesčio, galimo skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą. Jūsų finansinė parama mums labai svarbi, nes galime pagerinti vaikų ugdymosi sąlygas, turtinti įstaigos vidaus bei išorės aplinką.  Dėkojame už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę ir saugesnę ugdymosi aplinką.

Ačiū Jums už pagalbą lopšeliui – darželiui!

L. e. direktoriaus pareigas Reda Mažonavočienė